Asfalt Çalışmalarımız Başladı
Eklenme Tarihi: 04.07.2024 143 Görüntülenme

Asfalt Çalışmalarımız Başladı

Belediyemiz tarafından ilk olarak Cumayanı Sanayi Sitesinde başlayan asfalt çalışmalarımız program dâhilinde asfalt ihtiyacı olan cadde, sokak ve mahallelerimizde devam edecektir.

Ekonomik sıkıntılara rağmen finansman sağlanarak asfalt çalışmalarına başladıklarını belirten Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya; "Yıllardır Cumayanı Sanayi Sitesinin kanayan bir yarası olan asfalt sorununu ve bu yüzden esnaflarımızdan gelen şikayetleri göz ardı edemezdik. Cumayanı Sanayi Sitesi bölgesinde başlayan asfalt çalışmalarımız program dâhilinde devam edecektir" dedi.

Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren sanayi sitesi esnafları ise; "Uzun süredir yollarımız bozuktu. Asfaltlama çalışması bittikten sonra yolarımızda artık toz, çamur olmayacak. Yapılan çalışma için Belediye Başkanımız Sayın Özkan Çetinkaya ve ekibine çok teşekkür ediyoruz" ifadelerinde bulundular.

Post

Şehrin Kalbi Olan Noktadaki Revize Çalışmalarımızda Sona Yaklaşıldı

17.07.2024 36 Görüntülenme

Saat kulesi mevkii yürüyen merdivenlerin olduğu bölgedeki revize çalışmalarımızda sona yaklaşıldı.

Post

Kamuoyu Açıklaması

16.07.2024 61 Görüntülenme

"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü çerçevesinde ilimizde yapılan etkinliklerde konuşmam esnasında sehven "fetih" yerine "işgal" kelimesini kullanmamdan dolayı aziz milletimizden özür dilerim.

Post

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Karabük’te Anıldı

16.07.2024 124 Görüntülenme

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü tüm yurtta olduğu gibi, kalkışmaya ilk meydan okuyan şehrimiz Karabük’te de andık.