Sosyal Yaşam Merkezi Kursiyerlerimiz Sertifikalarını Aldılar
Eklenme Tarihi: 11.06.2024 162 Görüntülenme

Sosyal Yaşam Merkezi Kursiyerlerimiz Sertifikalarını Aldılar

Belediyemizin de tam destek verdiği 1-7 Haziran tarihleri arasında kutlanan "Hayat Boyu Öğrenme Haftası" kutlama programı kapsamında Yeşil Mahalle (Esentepe) Mescid-i Aksa Sosyal Yaşam Merkezimizde sertifika töreni düzenlendi.

Saygı duruşu ve İstiklâl Marşımızın okunması ile başlayan tören gösteriler ile devam etti. Daha sonra Mescid-i Aksa, Yeşil (Esentepe), Kapullu ve Kurtuluş Mahallelerindeki Sosyal Yaşam Merkezlerimizde Hayat Boyu Öğrenme kurslarına katılan kursiyerlerimize sertifikaları takdim edildi.

Sertifika töreni sonrasında açılış kurdelesinin kesilmesi ile birlikte yıl boyunca kursiyerlerimiz tarafından üretilen el emeği göz nuru ürünlerin sergisi gezildi.

Etkinliğe Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, Karabük İl Ticaret Müdürü Feridun Karataş, Karabük Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürü Ahmet Kabadayı, usta öğreticiler, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

   


Sosyal Yaşam Merkezi Kursiyerlerimiz Sertifikalarını Aldılar

Post

Şehrin Kalbi Olan Noktadaki Revize Çalışmalarımızda Sona Yaklaşıldı

17.07.2024 36 Görüntülenme

Saat kulesi mevkii yürüyen merdivenlerin olduğu bölgedeki revize çalışmalarımızda sona yaklaşıldı.

Post

Kamuoyu Açıklaması

16.07.2024 61 Görüntülenme

"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü çerçevesinde ilimizde yapılan etkinliklerde konuşmam esnasında sehven "fetih" yerine "işgal" kelimesini kullanmamdan dolayı aziz milletimizden özür dilerim.

Post

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Karabük’te Anıldı

16.07.2024 124 Görüntülenme

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü tüm yurtta olduğu gibi, kalkışmaya ilk meydan okuyan şehrimiz Karabük’te de andık.