Şehir Parkımız Baştan Sona Yenileniyor
Eklenme Tarihi: 10.06.2024 102 Görüntülenme

Şehir Parkımız Baştan Sona Yenileniyor

Şehrimizin en işlek noktalarından birinde yer alan ve her gün binlerce vatandaşımızın kullandığı Şehir Parkımız sağlanan finansal kaynaklar ile baştan sona yenilenmiş olarak, Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’nın talimatları ile 14.06.2024 Cuma günü vatandaşlarımızın kullanımına açılacaktır.

Büyük ölçekli bir çalışma ile Şehir Parkımızda deforme olan yürüyüş yolları ve oturma alanları ile zeminlerde yapılan yenileme çalışmalarına ekiplerimiz yoğun bir şekilde devam ederek çalışmalarda sona geldi.

Şehir Parkımızda incelemelerde bulunan Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya; "Karabüklülerin bir araya geldiği ve yazın nefes aldığı Şehir Parkımızı sil baştan düzenledik. Şehrimizde vatandaşlarımıza bir süredir hizmet veren özellikle il dışından gelen hemşerilerimizin yaz aylarında bir araya geldiği Şehir Parkımız 14.06.2024 Cuma günü siz değerli hemşerilerimizin kullanımına açılacaktır. Hemşerilerimizden tek ricamız parkımız koruyalım" dedi.


Şehir Parkımız Baştan Sona Yenileniyor

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Satış Alanını Ziyaret Etti

15.06.2024 33 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Bayramı öncesinde Yenice yolu üzeri, Melise Köyü karşısındaki Belediyemiz mezbaha alanında kurulan kurban satış ve kesim alanını ziyaret ederek, kurban satıcıları ve vatandaşlar ile sohbet edip, taleplerini dinleyip, bayramlarını kutladı.

Post

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz’dan İtfaiye Müdürlüğümüze Ziyaret

15.06.2024 39 Görüntülenme

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz, İtfaiye Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, İtfaiye personelimiz ile bir süre sohbet edip, bayramlarını kutladı.

Post

Karabük Kamu Kurumu ve Kuruluşları Arası 4. Bahar Futbol Turnuvası Şampiyonu Cezaevi Alsancak Takımı

14.06.2024 31 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Karabük 4. Geleneksel Kamu Kurum ve Kuruluşlar Arası Bahar Futbol Turnuvası final müsabakasına katılarak, turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Cezaevi Alsancak Takımı ile turnuvayı 2. olarak tamamlayan belediyemiz futbol takımını ve turnuvaya katılan tüm takımları tebrik etti.