Bölge Belediye Başkanlarından Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’ya Ziyaret
Eklenme Tarihi: 02.06.2024 87 Görüntülenme

Bölge Belediye Başkanlarından Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’ya Ziyaret

65. Türkiye Cumhuriyeti Hükümetinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yapmış, Düzce Belediye Başkanı Dr. Sayın Faruk Özlü, Gerede Belediye Başkanı Sayın Mustafa Allar, Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, Pınarbaşı Belediye Başkanı Serkan Arı ve Karabük AK Parti İl Başkanı Sayın Ferhat Salt Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’ya ziyarette bulundular.

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya ise Düzce Belediye Başkanı Dr. Sayın Faruk Özlü, Gerede Belediye Başkanı Sayın Mustafa Allar, Devrek Belediye Başkanı Özcan Ulupınar, Pınarbaşı Belediye Başkanı Serkan Arı ve Karabük AK Parti İl Başkanı Sayın Ferhat Salt’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Satış Alanını Ziyaret Etti

15.06.2024 33 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Bayramı öncesinde Yenice yolu üzeri, Melise Köyü karşısındaki Belediyemiz mezbaha alanında kurulan kurban satış ve kesim alanını ziyaret ederek, kurban satıcıları ve vatandaşlar ile sohbet edip, taleplerini dinleyip, bayramlarını kutladı.

Post

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz’dan İtfaiye Müdürlüğümüze Ziyaret

15.06.2024 39 Görüntülenme

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz, İtfaiye Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, İtfaiye personelimiz ile bir süre sohbet edip, bayramlarını kutladı.

Post

Karabük Kamu Kurumu ve Kuruluşları Arası 4. Bahar Futbol Turnuvası Şampiyonu Cezaevi Alsancak Takımı

14.06.2024 31 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Karabük 4. Geleneksel Kamu Kurum ve Kuruluşlar Arası Bahar Futbol Turnuvası final müsabakasına katılarak, turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Cezaevi Alsancak Takımı ile turnuvayı 2. olarak tamamlayan belediyemiz futbol takımını ve turnuvaya katılan tüm takımları tebrik etti.