BAKAB Meclis Toplantısı Safranbolu’da Gerçekleştirildi
Eklenme Tarihi: 31.05.2024 132 Görüntülenme

BAKAB Meclis Toplantısı Safranbolu’da Gerçekleştirildi

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Düzce Belediye Başkanı ve Birlik Başkanı Dr. Faruk Özlü başkanlığında Safranbolu’da gerçekleştirilen Batı Karadeniz Kalkınma Birliği Meclis Toplantısına katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan meclis toplantısı gündem maddelerinin okunmasıyla devam etti.

Toplantıya Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Eflani Belediye Başkanı Hüsnü Akın, Yenice Belediye Başkanı Sertaş Karakaş, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Yortan Belediye Başkanı Yılmaz Tiryaki, birliğe üye diğer il ve ilçelerin belediye başkanları ve temsilcileri ile BAKAB yetkilileri katıldı.

Post

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Satış Alanını Ziyaret Etti

15.06.2024 38 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya Kurban Bayramı öncesinde Yenice yolu üzeri, Melise Köyü karşısındaki Belediyemiz mezbaha alanında kurulan kurban satış ve kesim alanını ziyaret ederek, kurban satıcıları ve vatandaşlar ile sohbet edip, taleplerini dinleyip, bayramlarını kutladı.

Post

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz’dan İtfaiye Müdürlüğümüze Ziyaret

15.06.2024 39 Görüntülenme

Karabük Valisi Sayın Mustafa Yavuz, İtfaiye Müdürlüğümüzü ziyaret ederek, İtfaiye personelimiz ile bir süre sohbet edip, bayramlarını kutladı.

Post

Karabük Kamu Kurumu ve Kuruluşları Arası 4. Bahar Futbol Turnuvası Şampiyonu Cezaevi Alsancak Takımı

14.06.2024 31 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Karabük 4. Geleneksel Kamu Kurum ve Kuruluşlar Arası Bahar Futbol Turnuvası final müsabakasına katılarak, turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Cezaevi Alsancak Takımı ile turnuvayı 2. olarak tamamlayan belediyemiz futbol takımını ve turnuvaya katılan tüm takımları tebrik etti.