Başkan Vergili’den Karabük Belediyesi İşçi Personeline 3 Müjde Birden
Eklenme Tarihi: 07.02.2024 194 Görüntülenme

Başkan Vergili’den Karabük Belediyesi İşçi Personeline 3 Müjde Birden

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ve Belediye İş Sendikası Genel Başkanı Nihat Yurdakul Karabük Belediyesi işçi personeli ve değerli aileleriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.

Karabük Belediyesi ve Belediye İş Sendikası arasında Karabük Belediyesi Personel A.Ş. personelleri için Başkan Vergili ve Genel Başkan Yurdakul tarafından ek zam protokolü imzalandı.

Başkan Vergili yaptığı konuşmada Karabük Belediyesi İşçi Personellerinin çocuklarına Kanyon Düğün Salonun ücretsiz olduğunu, Karabük Belediyesi’nin yapacak olduğu 1.000 konutta kriterlere uygun olan Belediye çalışanlarına öncelik tanınacağını ve daha önce Personel A.Ş. Personeli için yapılan %53,57 zammın üstüne 520 TL daha zam müjdesi vererek, hayırlı olsun dedi.


Başkan Vergili’den Karabük Belediyesi İşçi Personeline 3 Müjde Birden

Post

1.000 Adet Sosyal Konut Projesi Ön Talep Başvuruları Uzatılmıştır

04.03.2024 74 Görüntülenme

Toplam 1.000 Adet Sosyal Konut Projemize olan ön talep başvuruları yaşanan yoğunluk nedeniyle 08 Mart 2024 Cuma günü saat 17.30'a kadar uzatılmıştır.

Post

Başkan Vergili’den SMMMO’ya Ziyaret

04.03.2024 15 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Karabük Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Atakan İrken ve yönetimini ziyarette bulunduk. Misafirperverliklerinden dolayı başkanımıza ve yönetimine teşekkür ederiz" dedi.

Post

Recep Özçelik Son Yolculuğuna Uğurlandı

03.03.2024 18 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Karabük’ün sevilen iş insanlarından Recep Özçelik’i son yolculuğuna uğurladık. Merhuma Allah’tan rahmet sevenlerine ve ailesine başsağlığı ve sabır dilerim. Mekânı cennet olsun" dedi.