Şehit Şendoğan Topçu İlkokulu Öğrencilerinden Başkan Vergili’ye Ziyaret
Eklenme Tarihi: 30.03.2023 175 Görüntülenme

Şehit Şendoğan Topçu İlkokulu Öğrencilerinden Başkan Vergili’ye Ziyaret

Şehit Şendoğan Topçu İlkokulu öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’yi ziyaret etti.

Başkan Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Şehit Şendoğan Topçu ilkokulunda ki yavrularımızı, öğretmenleri ile birlikte belediyemizde misafir ederek, "Yerel Yönetimler" dersini birlikte işledik. Geleceğimizin teminatı yavrularımızı ayrı ayrı yanaklarından öpüyor, sağlık ve başarı dolu bir yaşam diliyorum" dedi.

 


Şehit Şendoğan Topçu İlkokulu Öğrencilerinden Başkan Vergili’ye Ziyaret

Post

Karabük TSO Yönetiminden Başkan Vergili'ye Ziyaret

07.06.2023 26 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz’a, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Ümit Hakan Yılmaz’a ve Demir Tüccarları Derneği Karabük Şube Başkanı İbrahim Öztürk ile üyeleri Cemal Yüksel ve Kenan Yüksel’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

Post

Belen Mh. TOKİ SYM'de Açılan Kursları Başarıyla Tamamlayanlara Sertifikaları Verildi

07.06.2023 32 Görüntülenme

2022-2023 eğitim öğretim yılında, Karabük Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi iş birliğince, 1-7 Haziran tarihleri arasında kutlanan “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” kutlama programı kapsamında, Belen TOKİ Sosyal Yaşam Merkezimizdeki el emeği göz nuru ürünlerin sergi açılışı ve sertifika töreni ile son buldu. Programa Karabük Belediyesi adına Belediye Başkan Yardımcımız Seher Berker katıldı.