Bayraktar'dan Vergili'ye Ziyaret
Eklenme Tarihi: 06.01.2023 487 Görüntülenme

Bayraktar'dan Vergili'ye Ziyaret

KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı ve Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakan Yardımcısı Sayın Alparslan Bayraktar, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'yi makamında ziyaret etti.

Başkan Vergili, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; "Türk Sanayisinin anası, şehrimizin amiral gemisi KARDEMİR’imizin değerli Yönetim Kurulu Başkanı ve Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakan Yardımcısı Sayın Alparslan Bayraktar belediyemizi ziyaret ettiler. Sayın Bayraktar ile şehrimiz, ülkemiz ve demir çelik sektörü ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Sayın Bakana nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

Post

1.000 Adet Sosyal Konut Projesi Ön Talep Başvuruları Uzatılmıştır

04.03.2024 63 Görüntülenme

Toplam 1.000 Adet Sosyal Konut Projemize olan ön talep başvuruları yaşanan yoğunluk nedeniyle 08 Mart 2024 Cuma günü saat 17.30'a kadar uzatılmıştır.

Post

Başkan Vergili’den SMMMO’ya Ziyaret

04.03.2024 14 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Bugün Karabük Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Atakan İrken ve yönetimini ziyarette bulunduk. Misafirperverliklerinden dolayı başkanımıza ve yönetimine teşekkür ederiz" dedi.

Post

Recep Özçelik Son Yolculuğuna Uğurlandı

03.03.2024 18 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Karabük’ün sevilen iş insanlarından Recep Özçelik’i son yolculuğuna uğurladık. Merhuma Allah’tan rahmet sevenlerine ve ailesine başsağlığı ve sabır dilerim. Mekânı cennet olsun" dedi.