Vergili:
Eklenme Tarihi: 23.12.2022 305 Görüntülenme

Vergili: "Hedefimiz, Şehrimizin 50 Yıllık Toplu Taşıma Problemini Çözmek"

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, toplu taşıma ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Vergili yaptığı açıklamada; "Toplu taşıma ile ilgili eleştirilerinizi takip ediyoruz. Hedefimiz, hazırladığımız ulaşım master planı ile şehrimizin 50 yıllık toplu taşıma problemini çözmek. Bundan böyle toplu taşımayı belediyemiz bünyesinde kurduğumuz şirket eliyle yapacağız. Şirketimizin faaliyete geçmesi için Sayın Cumhurbaşkanımızın onayını bekliyoruz. 10 adet 12 metre otobüs satın aldık. 45 - 50 civarında da 17+3 araç satın alıyoruz. Yaşanan problemin nedeni, firmaların teslimatta gecikmesi. En geç Mart sonunda yeni ulaşım planımız komple hayata geçecek. Bilgilerinize arz ederim" dedi.


Vergili: "Hedefimiz, Şehrimizin 50 Yıllık Toplu Taşıma Problemini Çözmek"

Post

Karabük TSO Yönetiminden Başkan Vergili'ye Ziyaret

07.06.2023 26 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz’a, Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Ümit Hakan Yılmaz’a ve Demir Tüccarları Derneği Karabük Şube Başkanı İbrahim Öztürk ile üyeleri Cemal Yüksel ve Kenan Yüksel’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

Post

Belen Mh. TOKİ SYM'de Açılan Kursları Başarıyla Tamamlayanlara Sertifikaları Verildi

07.06.2023 32 Görüntülenme

2022-2023 eğitim öğretim yılında, Karabük Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi iş birliğince, 1-7 Haziran tarihleri arasında kutlanan “Hayat Boyu Öğrenme Haftası” kutlama programı kapsamında, Belen TOKİ Sosyal Yaşam Merkezimizdeki el emeği göz nuru ürünlerin sergi açılışı ve sertifika töreni ile son buldu. Programa Karabük Belediyesi adına Belediye Başkan Yardımcımız Seher Berker katıldı.