Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan Karabük Belediyesi'ne Ziyaret
Eklenme Tarihi: 17.06.2021 327 Görüntülenme

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan Karabük Belediyesi'ne Ziyaret

Karabük ziyareti kapsamında ilk olarak Karabük Valiliği’ni ziyaret eden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Vali Fuat Gürel, Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, AK Parti İl Başkanı Av. İsmail Altınöz ve il protokolü tarafından karşılandı.

Bir dizi açılış ve temel atma törenlerinin 7 ayrı bölgeye canlı yayınlar ile gerçekleştiren organizasyon sonrası Karabük Belediye Başkanlığını ziyaret eden Bakan Ziya Selçuk’a Başkan Vergili’den hediyeler takdim edildi. Başkan Vergili'den eğitim ve kültür faaliyetleri ile ilgili brifing alan Balan Selçuk daha sonra Karabük’ten ayrıldı.


Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan Karabük Belediyesi'ne Ziyaret

Post

Personel Alımı İçin Sınav Yapıldı

16.09.2021 556 Görüntülenme

Belediyemiz bünyesinde istihdam edilecek 6 Arşiv Destek Personeli alımı için yapılan müracaatların yoğun olması nedeniyle adaylar yazılı sınava alındı.

Post

İlköğretim Haftası Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

15.09.2021 59 Görüntülenme

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı kapsamında düzenlenen İlköğretim Haftası Kutlama Programı çeşitli etkinliklerle kutlandı. Etkinliklerde belediyemizi Belediye Başkan Yardımcımız Seher Berker temsil etti.

Post

Demir Kartal GSK Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Şampiyonluğu İl Protokolü ile Birlikte Kutladı

14.09.2021 43 Görüntülenme

Namağlup tamamladığı 2. ligde tarih yazarak şampiyon olan ve 1. lige yükselen Demir Kartal Gençlik ve Spor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Şampiyonluğu düzenlenen "Şampiyonluk Yemeği" ile kutladı.