Kardemir ve İtfaiye Müdürlüğümüzce Ortak Tatbikat Yapıldı
Eklenme Tarihi: 06.05.2021 371 Görüntülenme

Kardemir ve İtfaiye Müdürlüğümüzce Ortak Tatbikat Yapıldı

4-10 Mayıs İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası nedeni ile Kardemir İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürlüğü, Kardemir İtfaiye Baş Mühendisliği ve İtfaiye Müdürlüğümüzce ortak tatbikat yapılmıştır.

Karabük Demir Çelik Fabrikaları (KARDEMİR) Fabrika sahasında, hava ayrıştırma tesisi kulelerinde gerçekleşen organizasyonda, İSG çalışanları ile Karabük Belediyesi İtfaiyesi çalışanları ortaklaşa bir tatbikata imza attılar.

Fabrika sahasında kazasız iş günleri temennisi ile kesilen kurbanların yanı sıra, Karabük Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ile birlikte ortaklaşa 'yüksekten yaralı kurtarma' ve 'gazlı ortamdan personel kurtarma' tatbikatları gerçekleştirildi. Hava Ayrıştırma Tesisleri Müdürlüğü, 4 Numaralı Kulesinde gerçekleştirilen tatbikatta kaza geçiren bir işçi güvenlik önlemleri kapsamında kurtarıldı. İSG Müdürlüğü'ne bağlı sağlık ekibinin de destek verdiği tatbikat, şirket yöneticileri ve çalışanları tarafından ilgiyle takip edildi.


Kardemir ve İtfaiye Müdürlüğümüzce Ortak Tatbikat Yapıldı

Post

Katı Atıklar Enerjiye Dönüşüyor

14.06.2021 80 Görüntülenme

Karabük'te kurulan tesis ile yılda yaklaşık 150 ton doğada yok edilemeyen katı atık bertaraf edilerek pirolitik yakıta dönüştürülecek.

Post

Başkan Vergili’den Yaşlı Bakım ve Dinlenme Merkezi’ndeki Yaşlılara Ziyaret

10.06.2021 97 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, geçtiğimiz günlerde hizmete giren Yaşlı Bakım ve Dinlenme Merkezi’ndeki yaşlıları ziyaret etti.

Post

Çevre Bilinci ve Atık Yönetimi Paneli Gerçekleştirildi

09.06.2021 113 Görüntülenme

Karabük’te 5-11 Haziran tarihleri arasında kutlanan Çevre Koruma Haftası nedeniyle “Çevre Bilinci ve Atık Yönetimi” paneli gerçekleştirildi.