Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’dan Kadir Gecesi Mesajı
Eklenme Tarihi: 05.04.2024 131 Görüntülenme

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya’dan Kadir Gecesi Mesajı

Karabük Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, On Bir Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif’in içerisinde yer alan Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya; "Bu müstesna gecenin milletimiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz ediyorum" dedi.

Karabük Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, Kadir Gecesi dolayısıyla yayımladığı mesajında İslam âleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ederek, bu özel gecenin, tüm insanlığın huzur ve mutluluğu için hayırlar getirmesini temenni etti.

Belediye Başkanımız Özkan Çetinkaya, mesajında yüce kitap Kur’an-ı Kerim’in nazil olmaya başladığı gece olan Kadir Gecesi’nin bin aydan daha hayırlı bir gece olduğunu vurgulayarak; "Mübarek yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’in nazil olmaya başladığı bu müstesna geceyi ihya edelim. Ellerimizi Cenab-ı Allah’a açalım, dua edelim, tövbe edelim, ibadet edelim, yetim başı okşayalım, yaşlı çınarlarımızın gönlünü alalım ve bu geceyi ihya edelim. Kur’an-ı Kerim’de adı geçen gecemizden istifade ederek huzura kavuşalım, kurtuluşa yaklaşalım" ifadelerinde bulundu.

SİTEDE ARA

PROJELERİMİZDEN

WHATSAPP NUMARALARIMIZ

DUYURULAR