E-Mail Adresleri

E-Mail Adresleri

Genel karabuk@karabuk.bel.tr
Başkan baskan@karabuk.bel.tr
Fatma DANIŞMAN (Başkan Yardımcısı) fdanisman@karabuk.bel.tr
Ahmet DAYI (Başkan Yardımcısı) adayi@karabuk.bel.tr
Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü basin@karabuk.bel.tr
Bilgi İşlem Müdürlüğü bilgiislem@karabuk.bel.tr
Destek Hizmetleri Müdürlüğü destek@karabuk.bel.tr
Evlendirme Müdürlüğü evlendirme@karabuk.bel.tr
Fen İşleri Müdürlüğü fen@karabuk.bel.tr
Gecekondu ve Sosyal Konutlar Müdürlüğü gecekondu@karabuk.bel.tr
Gelir Servisi gelir@karabuk.bel.tr
Hal Servisi hal@karabuk.bel.tr
Hukuk İşleri Müdürlüğü hukuk@karabuk.bel.tr
İcra Servisi icra.myurt@karabuk.bel.tr
İç Denetleme icdenetleme@karabuk.bel.tr
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü imar@karabuk.bel.tr
İnsan Kaynakları ve Eğt. Müdürlüğü ik@karabuk.bel.tr
İtfaiye Müdürlüğü itfaiye@karabuk.bel.tr
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü kultur@karabuk.bel.tr
Mali Hizmetler Müdürlüğü malihizmetler@karabuk.bel.tr
Muhasebe muhasebe@karabuk.bel.tr
Ölçü Ayar Memurluğu olcuayar@karabuk.bel.tr
Özel Kalem Müdürlüğü ozelkalem@karabuk.bel.tr
Ruhsat Birimi ruhsat@karabuk.bel.tr
Sağlık İşleri Müdürlüğü saglik@karabuk.bel.tr
Satın Alma Servisi satinalma@karabuk.bel.tr
Sicil sicil@karabuk.bel.tr
Sivil Savunma Uzmanlığı sivilsavunma@karabuk.bel.tr
Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü sosyal@karabuk.bel.tr
Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü suvekanal@karabuk.bel.tr
Su ve Tahakkuk Müdürlüğü sutahakkuk@karabuk.bel.tr
Temizlik İşleri Müdürlüğü temizlik@karabuk.bel.tr
Yazı İşleri Müdürlüğü yaziisleri@karabuk.bel.tr
Zabıta Müdürlüğü zabita@karabuk.bel.tr
Ahmet ÖZMEN (Mali Hizmetler Müdürü) ahmetozmen@karabuk.bel.tr
Hasan T. YAKUT (İmar ve Şehircilik Müdürü) htyakut@karabuk.bel.tr
İrfan İNAL (Fen İşleri Müdürü) iinal@karabuk.bel.tr
Mevlüt SÖYLEYİCİ (Bilgi İşlem Müdürü) m_soyleyici@karabuk.bel.tr

SİTEDE ARA

ONLINE BELEDİYECİLİK