Başımız Sağolsun
Eklenme Tarihi: 07.02.2018 327 Görüntülenme

Başımız Sağolsun

Türk Silahlı Kuvvetlerinin, PKK/KCK/PYD/YPG ve DEAŞ terör örgütü mensuplarına yönelik Afrin bölgesinde düzenlediği operasyonunda Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Bilal Akpınar yapılan havan topu saldırısında şehit oldu.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili sosyal paylaşım profilinden yaptığı açıklamada; "Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye'nin Afrin Bölgesinde Terör Örgütü PKK, PYD, KCK’ya yönelik operasyonunda şehit olan Mehmetçiğimiz P. Asb. Çvş. Ömer Bilal Akpınar evladımıza Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dilerim" dedi.

Karabük Belediyesi olarak Karabüklü şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Post

Türk Bayrağı Çiçek Açtı

25.05.2018 287 Görüntülenme

Karabük Belediyesi´nin Kent Meydanına yaptığı Türk Bayrağı temalı çiçeklendirme çalışması vatandaştan büyük takdir toplayarak, Kent Meydanı’na ayrı bir renk kattı.

Post

Ramazan Tüm Coşkusu ile Devam Ediyor

25.05.2018 145 Görüntülenme

Öğlebeli Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi önünde Karabük Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Ramazan Etkinliğinde mahalle sakinleri bir araya geldi. Miniklerin doyasıya eğlendiği gecede mahalle sakinleri ise hoşça vakit geçirdiler.

Post

"Sağlıklı Tayfa Rafadan Tayfa" Karabük´e Geliyor

24.05.2018 64 Görüntülenme

T.C. Sağlık Bakanlığı´nın bir sosyal sorumluluk projesi olan ve Karabük Belediyesi ile Karabük İl Sağlık Müdürlüğü´nün organize ettiği "Sağlıklı Tayfa Rafadan Tayfa" çocuk müzikal gösterisi, Türkiye turnesi kapsamında Karabük´e geliyor.