Değirmenci'den Vergili'ye Ziyaret
Eklenme Tarihi: 02.08.2022 314 Görüntülenme

Değirmenci'den Vergili'ye Ziyaret

Öz Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Sayın Yunus Değirmenci, Genel Yönetim Kurulu ve Şube Yönetimi ile birlikte Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili'yi makamında ziyaret ettiler.

Bizim bu saatten sonra tek istediğimiz iş barışı ve huzur diyen Başkan Vergili; "Şehrimizin Türk İşçi Hareketine ve sivil toplum dünyasına en büyük armağanı, ülkeyi demir ağlarla ören şanlı çelik işçimizin baba ocağı Öz Çelik-İş Sendikamızın Genel Başkanı Sayın Yunus Değirmenci, Genel Yönetim Kurulu ve Şube yönetimi ile birlikte ziyaretimize geldiler. Bizim tavrımız net, her zaman sendikamızın yanındayız. Seçimler artık geride kaldı. Bizim bu saatten sonra tek istediğimiz iş barışı ve huzur. Çünkü KARDEMİR öksürürse, Karabük hasta olur" dedi.


Değirmenci'den Vergili'ye Ziyaret

Post

Başkan Vergili, TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliklerine Katıldı

06.10.2022 2 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliklerinin açılış programına katıldı.

Post

1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü Dolayısıyla Kıymetli Büyüklerimiz Ziyaret Edildi

03.10.2022 104 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü münasebetiyle kıymetli büyüklerimizi ziyaret etti.