Başkan Vergili Köy Muhtarları Derneği Genel Kuruluna Katıldı
Eklenme Tarihi: 02.03.2020 522 Görüntülenme

Başkan Vergili Köy Muhtarları Derneği Genel Kuruluna Katıldı

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Karabük Merkez Köy Muhtarları Genel Kuruluna katıldı. Başkan Vergili yaptığı konuşmada, muhtarların daha da güçlü bir dernek kurmaları önerisinde bulunurken; “Temennim bu dernekte il genelindeki tüm köy muhtarlarının yer alması” dedi.

Karabük Merkez Köy Muhtarları Derneği Genel Kurulu Karabük Belediyesi Kongre ve Nikâh Salonunda yapıldı. Genel Kurula; Vali Fuat Gürel, Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Genel Meclisi Üyeleri, kurum müdürleri, siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileriyle muhtarlar katıldı.

Genel Kurulda bir konuşma yapan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, görev süreleri içerisinde hep muhtarlarla işbirliği içerisinde olduklarını ve sorunlara birlikte çözüm ürettiklerini belirtti. Başkan Vergili; "Merkez mahalle muhtarlarımızla her ay periyodik olarak bir araya geliyor ve bu toplantılardan olumlu sonuçlar alıyoruz, muhtarlarımızın bir arada olması, bir çatı altında toplanması önemli, bana göre bu dernekte diğer ilçelerdeki köylerimizin muhtarları da yer almalı, benim temennim ve arzum budur. Çünkü biz çalışma programlarımızı muhtarlarımızı dinleyerek hazırlıyoruz, ilçelerle kopukluk olduğu malum, başkan bu sorunu da giderirse derneğimizin amacı doğrultusunda en iyi çalışmayı yapacağına inanıyorum. Bu vesile ile şu anda Suriye’de başlamış olan harekâtta hiçbir askerimizin burnu dahi kanamaz temennisinde bulunayım, çünkü milletimizin arzusu bu" dedi.


Başkan Vergili Köy Muhtarları Derneği Genel Kuruluna Katıldı

Post

Vergili Üçüncü Dönem Projelerinin Startını Verdi

30.07.2021 55 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, pandemi nedeniyle ara verdiği üçüncü dönem projelerinin açılış ve temel atma törenlerine başladı. Törende konuşan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; "Bizim görevimiz şehrimizde yaşayan herkese hizmet etmektir. Kesinlikle etnik ve bölgesel milliyetçilik yapmıyoruz. Bu güne kadar Karabük’te hiç kimseyi birbirinden ayırmadık" dedi.

Post

Başkan Vergili'den Bayram Ziyaretleri

20.07.2021 84 Görüntülenme

Vali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel, Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili ve beraberinde İl Protokolü ile birlikte bayram ziyaretleri çerçevesinde Jandarma Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü, 112 Acil Çağrı Merkezi, 5000 Evler İtfaiye Merkezi ve Güleç Çocuk Evlerini ziyaret etti.

Post

Kurban Bayramı Arefesinde Şehitlik Ziyaret Edildi

19.07.2021 54 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Kurban Bayramı programı kapsamında Karabük protokolü ile birlikte Beşbinevler Şehitliğini ziyaret ederek şehitlerimiz için dua etti.