Ramazan Ayı Etkinlikleri Her Mahallede Ayrı Bir Tatla Yaşanıyor
Eklenme Tarihi: 10.06.2018 474 Görüntülenme

Ramazan Ayı Etkinlikleri Her Mahallede Ayrı Bir Tatla Yaşanıyor

Ramazan etkinlikleri kapsamında Ergenekon Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi önünde düzenlenen etkinlikte, çocuklara ücretsiz pamuk şeker ve patlamış mısır dağıtıldı.

Karabük Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğince, Ergenekon Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde açılan kursları başarı ile bitiren kursiyerlere sertifikalarının verildi. İlerleyen saatlerde hazırlanan oyun ve yarışmalarla hoşça vakit geçiren çocuklara, Karabük Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler verildi.

Ramazan Ayı etkinliği 11.06.2018 Pazartesi saat 21.00'de Şirinevler Mahallesi Ticaret Merkezi Merkezi önünde devam edecek olup, tüm halkımız davetlidir.

Ramazan Ayı etkinliklerine katılmak isteyenler www.karabuk.bel.tr adresinden şenliklerin yerini ve günlerini öğrenebilirler.

Flash Player Yükleyerek Görüntüleyebilirsiniz.


Ramazan Ayı Etkinlikleri Her Mahallede Ayrı Bir Tatla Yaşanıyor

Post

Başkan Vergili Karabük Halkının Sorunlarını Yerinde Dinliyor

20.11.2018 29 Görüntülenme

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, düzenlediği mahalle gezileri kapsamında vatandaşların talep ve şikâyetlerini yerinde dinliyor.

Post

Karabük Mahallesi Parkı Açılışa Hazır

20.11.2018 50 Görüntülenme

Karabük Mahallesi’nde yapımı tamamlanan çocuk parkının açılışı 21 Kasım 2018 Çarşamba günü saat 17.00´de yapılacak tören ile hizmete açılacaktır.

Post

Vergili’den Azerbaycan’a Dünya Çapında Tesis

19.11.2018 1339 Görüntülenme

Bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında başta Umman, Cezayir, Romanya ve İran’da olmak üzere toplam 15 adet demir çelik tesisinin yapımını gerçekleştiren, şu anda Karabük Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyetlerini sürdüren demir çelik tesislerinin kurucusu olan Karabüklü iş adamı Rafet Vergili’nin sahip olduğu Demora Şirketinin Azerbaycan’da kurduğu tesisin 1. etabı açıldı.