Karabük Belediyesi Projeleri

Projelerimiz

Özel Projeler
Kent Estetiği ve Mimari Çalışmalar
Köprü Projelerimiz
İmar ve Şehircilik
İmar Planı Revizyonları ve Sayısallaştırma
Yol & Cadde
Şehir Aydınlatması ve Estetik Görünüm
Alt Yapı, Yol ve Ulaşım Çalışmaları
Tretuvar Revizyonları
İstinat Duvarı Çalışmaları
Doğalgaz Çalışmaları
Kaldırım Çalışmaları
Sosyal Yaşam
Sosyal Yaşam Merkezleri
Pazar Yerleri
Mezarlıklar
Denetim ve Hijyenik Kontroller
Anıtlar
Camilere Sıcak Su Sistemi
Taksi Durakları
Park & Çevre
Ağaçlandırma ve Yeşil Kuşak Çalışmaları
Parklar ve Halı Sahalar
Eğitim
Dernek ve Burslar
Kurslar ve Seminerler
Ücretsiz İzci Kampı ve İzcilik Eğitimi
Eğitim Küçük Adımlarla Başlar AB Projesi
Kültür & Sanat
Ramazan Etkinlikleri
Uçurtma Şenliği
Sosyal Yardım
Muhtaç Ailelere Yardım
Teknoloji
E-Belediye ve Internet Alt Yapısı
Mezarlık Bilgi Sistemi
Karabük 360 Derece Sanal Turu
Çağrı Merkezi Sistemi
Spor
Ali İrfan Büyükbaş Futbol Turnuvası
İş Gücü
Makine - Araç Parkı Yenileme ve Güçlendirme
Mali Disiplin
Ödemeler
Diğer
Makine - Araç Parkı Yenileme ve Güçlendirme
Belediyecilikte Mali Disiplin ve Yeniden Yapılanma
Hayvan Barınağı
Hurdacılar Sitesi
Ulaşım
Sivil Toplum Kuruluşları Merkezi
Ali İrfan Büyükbaş Futbol Turnuvası 2010

5. Ali İrfan Büyükbaş’ı Anma ve Dostluk Kupası Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda dün oynanan final karşılaşmasında Belediye Fen İşleri Milli Eğitim Müdürlüğünü 3-0 yenerek Şampiyonluk kupasının sahibi oldu.

5. Ali İrfan Büyükbaş’ı Anma ve Dostluk Kupası Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası karşılaşmaları sona erdi. Yenişehir halı sahada oynana final karşılaşmasında Belediye Fen İşleri Müdürlüğü Milli Eğitim Müdürlüğünü 3-0 yenerek şampiyonluğunu ilan eden takım oldu. Belediye Fen İşleri kupasını Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ve Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Pehlivan Baylan’dan aldı.

Havai fişeklerin renk kattığı gecede final karşılaşması öncesi Belediye İş Sendikası ile Ticaret Odası arasında oynanan 3.’lük maçı karşılaşmasında Ticaret Odası Belediye İş Sendikası’nı 2-1 yenerek 3.’lüğü elde eden takım oldu. Ardından turnuva da oynan özel karşılaşmada Merhum Ali İrfan Büyükbaş ile Belediyespor’da top koşturan takım arkadaşlarından oluşturulan karma takımlar arasında yarım saatlik özel bir maç düzenlendi. Ardından ise Belediye Fen İşleri Müdürlüğü Milli Eğitim Müdürlüğü final karşılaşması oynandı. Karşılaşmaya başta Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili başta olmak üzere, Belediye Başkan Yardımcıları Demiray Yüce, Ezgi Töre Gündüz, Metin Başkaya, Ticaret Sanayi Odası Başkanı Pehlivan Baylan, Kurum Amirleri ve Daire amirlerinin yanı sıra çok sayıda taraftar katıldı.
Kupa töreni öncesi bir konuşma yapan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili düzenlenen turnuvada 20 takım arasından oynana karşılaşmalardan Belediye Fen İşleri Müdürlüğünün kupayı almasından son derece mutlu olduklarını ifade ederek şunları söyledi: “Belediye Personelimiz merhum Ali İrfan Büyükbaş’ın anısına düzenlenen bu turnuva merhum Ali İrfan Büyükbaş’ı bize hatırlattığı gibi ayrıca Karabük’te dostluk ve kardeşliği bir arada yaşatmanın ayrı bir mutluluğunu veriyor. En önemlisi de katılan 20 takım arasında oynanan karşılaşmalarda Belediye Fen İşleri Müdürlüğümüzün kupayı alması bizim için farklı bir mutluluk. İnşallah önümüzdeki seneler de geleneksel hale getirilen bu turnuvanın devamı olacak.”
Yapılan konuşmaların ardından 5. Ali İrfan Büyükbaş’ı Anma ve Dostluk Kupası Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’ndan 1.’lik kupasını Belediye Fen İşleri, 2.’lik Kupasını Milli Eğitim, 3.’lük kupasını Ticaret Sanayi Odası alırken, En Centilmen Takım Ödülünü ise Defterdarlık ve Belediye Meclis Üyeleri aldı. Kupa töreninde ayrıca en çok gol atan futbolcu unvanını elinde bulunduran Belediye Fen İşleri futbolcularından Bülent Kapanşahin gol kralı kupası ile ödüllendirildi. Ayrıca turnuvaya katılan bütün takımlar teşekkür belgesi verildi. Kupa töreni atılan havai fişek gösterisi ile son buldu.

Fotoğraf galerisi için tıklayınız.

Turnuva ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayınız.